RSS
 

30 dni.

20 mar

Co można zrobić w 30 dni? Można przeżyć rozstanie. Można się też pozbierać, można przewartościować cały swój system i zmienić hierarchię priorytetów. Można też odkryć samego siebie i dojrzeć wewnętrznie. 

Dziś już wiem, że nie da się starać za dwoje. Można próbować i może nawet przez jakiś czas się udaje, bo wmawiasz sobie, że jest ok, że to nie Jego wina, że On chce. Ale w końcu coś pęka i się wie, że nie można tak dłużej. Bo po prostu jedno serce tego nie uciągnie.
Stajesz pod ścianą. Padasz i nie wiesz co dalej. Nieprawda. Wiesz co trzeba zrobić. Masz dwa wyjścia. Leżysz pod tą ścianą, rozpaczasz i „gnijesz” od środka żyjąc wspomnieniami, marnując to co masz najcenniejszego – czas.
Drugie wyjście – akceptujesz fakty, godzisz się z tym co cię spotkało, podnosisz sie i małymi, ale zdecydowanymi krokami idziesz do przodu! Nie oglądasz się za siebie!
Przeżyłam wszystkie te etapy, które przeżywa kobieta po rozstaniu z mężczyzną. Bolało… parzyło, śniłam koszmary, tęskniłam, płakałam, złościlam się. Mimo, że wątpiłam w siebie i swoją siłę, pozbierałam się i powolutku kroczę do przodu.

„Zostały mi blizny i cieszę się z nich. Bo to znak, że żyłam, że próbowałam…..”

 
Brak komentarzy

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Tags: , , , , , ,

Dodaj komentarz