RSS
 

Tęsknię.

02 kwi

FB_IMG_1479317099234

 

 

 

I musiałam stracić Ciebie, Twoją bliskość, zaufanie i sympatię bym odkryła, że takiego mężczyznę chciałabym mieć w swoim życiu – przyjaciela i partnera. Zakochałam się w Twojej wrażliwości, w tym, że potrafisz okazywać uczucia i robisz to w tak cudowny sposób, zakochałam w kimś kto jest emocjonalny i empatyczny.
Ludzie tak bardzo wstydzą się dziś uczuć. A przecież one świadczą o naszym człowieczeństwie.
Pokazałeś mi bliskość o jakiej nawet nie marzyłam, sprawiles, że tak naprawdę tylko przed Tobą się otworzyłam i pozwoliłam poznać wszystkie moje twarze. Zrzuciłam pancerz, który nosiłam przez tyle lat. Dałeś mi ciepło, troskę i czułość, bez której dziś nie potrafię normalnie funkcjonować……
Leżąc obok Ciebie, po raz pierwszy w życiu czułam, że gdzieś pasuję.

Byłeś w tych najgorszych i najlepszych chwilach mojego życia. Akceptujesz mnie taką jaką jestem. Zawsze się o mnie martwisz, troszczysz. Byłeś, jesteś i będziesz dla mnie bardzo ważny. Zawsze będzie mnie obchodziło co się z Tobą dzieje, jak się miewasz i zawsze będę się o Ciebie martwić.
Gdybyś tylko wiedział, jak bardzo za Tobą tęsknię…..
Chcę byś był obecny w moim życiu. Boję się, że kiedyś o mnie zapomnisz, a ja wiem, że o Tobie nie zapomnę nigdy i nie chcę, bardzo nie chcę, żeby tak się stało. Nie chcę, żebyś któregoś dnia się obudził i niczego już nie pamiętał, ani mojego zapachu, dotyku, pocałunków, ani moich słów.  Nie chcę, żeby ktokolwiek inny miał dostęp do Ciebie. Nie chcę, żebyś myślał o innej w ten sposób, w jaki teraz myślisz o mnie. Nie chcę się Tobą dzielić, nie chcę Cię oddawać. Nie chcę, żeby ktokolwiek poznał Cię tak dobrze jak ja.

„Łączy nas relacja, dla której nikt nie odważył się wymyślić odpowiedniej nazwy.”

 
Komentarze (3)

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. Łajdak

  20 listopada 2016 o 16:47

  Wyznałaś mu to o czym tu napisałaś? Post z kwietnia, więc może coś się zmieniło?

  Tak czy inaczej, głowa do góry! ;)

  pozdr

   
  • SerceWRozterce

   21 listopada 2016 o 19:41

   Zmieniło się tyle, że znów się widujemy a ja próbuję odbudować stracone zaufanie :)